You are here

Välkommen att kontakta SYNLAB:s vattenteam

Kundservice Vatten Företag

Telefon: 013-25 49 90

E-post: se.miljo@synlab.com

Öppettider: Mån-fre kl. 08.00-16.30, lunchstängt kl.12.00-13.00. OBS! Vecka 26-32 kl. 08.00-15.30, lunchstängt kl. 12.00-13.00.

Kundservice Vatten Privat

OBS! Privatpersoner ringer 013-25 49 91, måndag-fredag kl. 08.00-17.00, lunchstängt kl. 12.00-13.00.

E-post: se.brunnsvatten@synlab.com


Våra kundservicemedarbetare:

Thomas Engelstad
Kundservicechef
thomas.engelstad@synlab.com
Laboratorium: Linköping
Telefon: 013-25 49 90

Anni Jönsson
se.info@synlab.com 
Laboratorium: Linköping
Telefon: 013-25 49 90

Magnus Holmberg
se.info@synlab.com
Laboratorium: Linköping
Telefon: 013-25 49 90

Almedina Kovac
se.info@synlab.com
Laboratorium: Linköping
Telefon: 013-25 49 90

Dan Holmgren
se.info@synlab.com
Laboratorium: Linköping
Telefon: 013-25 49 90

Anna Quist
se.info@synlab.com
Laboratorium: Malmö
Telefon: 040-672 89 00

 

Jon Karlsson
se.info@synlab.com
Laboratorium: Umeå
Telefon: 090-71 16 60

Niklas Edlund
se.info@synlab.com
Laboratorium: Umeå
Telefon: 090-71 16 60

 

 



Försäljning Vatten

 

Magnus Berglund, försäljningschef vatten
Magnus Berglund
Försäljningschef, distriktsansvarig region norr
Telefon: 0736-33 83 16
magnus.berglund@synlab.com

Peter Björkman, Distriktsansvarig region öst
Peter Björkman
Distriktsansvarig region öst
Telefon: 0736-33 83 85
peter.bjorkman@synlab.com

Bengt Friberg
Distriktsansvarig region väst
Telefon: 0736-33 83 50
bengt.friberg@synlab.com

Raymond Koliana, distriktsansvarig region syd
Raymond Koliana
Distriktsansvarig region syd
Telefon: 0736-33 83 08
raymond.koliana@synlab.com

Fredrik Holmberg, verksamhetschef miljöövervakning på SYNLAB
Fredrik Holmberg
Verksamhetschef miljöövervakning
Telefon: 0736-33 83 61
fredrik.holmberg@synlab.com

 

 



Våra miljökonsulter

Magnus Berglund, försäljningschef vatten
Magnus Berglund
Gruppchef miljökonsulter
Telefon: 0736-33 83 16
magnus.berglund@synlab.com

Håkan Olofsson, miljökonsult
Håkan Olofsson
Miljökonsult
Tel: 0736-33 83 69
hakan.olofsson@synlab.com

Susanne Holmström, Miljökonsult
Susanne Holmström
Miljökonsult
Tel: 0736-33 83 05
susanne.holmstrom@synlab.com

Caroline Svärd, Miljökonsult
Caroline Svärd
Miljökonsult
Tel: 0765-27 40 27
caroline.svard@synlab.com

Ann-Charlotte Norborg Carlsson, Miljökonsult
Ann-Charlotte Norborg Carlsson
Miljökonsult
Tel: 0736 33 83 60
ann-charlotte.norborg@synlab.com

Elisabet Hilding, miljökonsult
Elisabet Hilding
Miljökonsult
Tel: 0736-33 83 51
elisabet.hilding@synlab.com

 
Madeleine Svelander
Miljökonsult
Tel: 0733-90 65 82
madeleine.svelander@synlab.com